Wyślij szybką wiadomość

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, a nie lubisz rozmawiać przez telefon, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpisujemy. Jesteśmy do twojej dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień, rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy w sprawach, na których się znamy.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  W drodze do nas nie zabłądzisz

  Przygotowaliśmy dla Ciebie dokładne informacje, które doprowadzą Cię do celu. Jeśli potrzebujesz wsparcia – zadzwoń na jeden z poniższych numerów lub napisz do nas. Jesteśmy do twojej dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień, rozwiejemy Twoje wątpliwości i doradzimy w sprawach, na których się znamy.

  Dane kontaktowe

  NASZ ADRES:
  Sienna 5c
  57-550 Stronie Śląskie

  TELEFONY:
  Rezerwacje Pensjonat: 604 582 805
  Rezerwacje Willa: 602 516 119
  Restauracja: 602 511 254
  Biuro: 604 588 532

  EMAIL:
  biuro@puchaczowka.pl
  pensjonat@puchaczowka.pl
  wesela@puchaczowka.pl

  Jak do nas trafić?

  Bardzo wygodna i spokojna trasa prowadzi drogą nr 381 (55 km), a następnie drogą nr 33 do Żelazna (7 km). Tam skręć w lewo i jedź drogą nr 392 przez Lądek Zdrój, Stronie Śląskie do Siennej (35 km). Zimą droga jest odśnieżana, ale pamiętaj, że trzeba wjechać na Przełęcz Puchaczówka (864 m npm).
  Jedź drogą nr 381 (55 km).
  Jedź autostradą A4 do obwodnicy Wrocławia S8 (62 km), zjedź na S8 i jedź dalej drogą nr 8 do Kłodzka (78 km)
  lub drogą nr 3 do Jawora (14 km) i stąd dalej drogą nr 381 przez Świdnicę, do Ząbkowic Śląskich (73 km). Następnie skręć w prawo drogą nr 8 do Kłodzka (23 km).

  Jedź drogą nr 46 przez Nysę, obwodnicę Paczkowa do Złotego Stoku (90 km), gdzie za miastem skręcisz w lewo, drogą nr 393 do Lądka Zdroju (20 km) i dalej drogą nr 392 przez Stronie Śląskie do Siennej (12 km).
  Uważaj! bo ta górska droga jest kręta! Nawierzchnia jest asfaltowa, odcinkami wielokrotnie łatana (aktualnie remont nawierzchni). Zimą, po opadach śniegu przejazd jest utrudniony.

  Jedź do węzła A4 Bielany i drogą nr 8 do Kłodzka (86 km).

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  • Administratorem Danych Osobowych jest REMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Elbląskiej 53, 54-314 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000116312, email: biuro@puchaczowka.pl, tel. 604588532.
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych w korespondencji e-mail lub rozmowie telefonicznej jest dobrowolne, lecz niezbędne do celów udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie;
  • przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przedstawione zagadnienie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
  • posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
  • dane osobowe będą przechowywane do chwili udzielenia odpowiedzi bądź załatwienia sprawy, w której zostały one zebrane;
  • informujemy, iż Pana/Pani dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: obsługa księgowa, informatyczna i prawna oraz innym podmiotom współpracującym z REMS Sp. z o.o., do współpracy z którymi udostępnienie danych jest konieczne.
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.